UWP show “The Journey” Nordea kontserdimajas 03.12.2016

3. detsembril 2016 toimub Nordea Kontserdimajas Up with People’i (UWP) unikaalne muusikaline lavashow “The Journey”. Tegemist on trupi ainsa esinemisega Balti riikides ning Tallinna showga lõpetatakse oma pooleaastane ringreis maailmas. Trupi viimasest külaskäigust Eestisse on möödunud 18 aastat.

UWP 50. aastapäevaks loodud professionaalne lavashow “The Journey” toob lavale 20 erinevast riigist pärit 100 noore anded ja energia. Kogu perele mõeldud kahetunnises muusikalises etenduses on nii originaalset kui ka popmuusikat ning show pakub sisukate ja kaunite laulude, hoogsa koreograafia ja värviküllaste kostüümide dünaamilise sulami näol unustamatut elamust!

UWP trupi toob Eestisse MTÜ Hea Tahte Koda, mille on asutanud UWP Eesti vilistlased, keda on kokku vaid 20. MTÜ Hea Tahte Koda kaudu teostatakse erinevaid heategevusprojekte peaeesmärgiga toetada Eesti noorte osalemist UWP programmis.

MTÜ Hea Tahte Koda partneritena löövad antud projektis kaasa puitmajatootja Nordic Houses OÜ, Toyota Baltic AS, Baltikumi suurim meediakontsern AS Eesti Meedia ja mitmed teised missioonitundega Eesti ettevõtted.

UWP on ülemaailmne noorteorganisatsioon, mis pakub noortele vanuses 17 – 29 eluaastat ainulaadset võimalust ennast teostada kultuuridevahelise suhtluse, vabatahtliku töö projektide ja professionaalse muusikalise etenduse kaudu. Organisatsioonil on üle maailma enam kui 22 000 vilistlast.

Vabatahtlik töö erinevates riikides ja linnades ning ühiskonna tegevuses kaasalöömine laiemalt hõlmavad mitmesuguseid kohalikke organisatsioone ja aktuaalseid projekte, muuhulgas näiteks toidupangad, lastekodud, huvialategevus, erivajadustega inimesed, heakorratööd, varjupaigad, kooliprogrammid. Eestis külastatakse viit kooli: Viimsi Keskkooli, Tallinna Pae Gümnaasiumi, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi, Tallinna Laagna Gümnaasiumi ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi, kus koos kohalike koolinoortega viiakse läbi spetsiaalne programm, mis kätkeb endas diskussioone ühiskonna aktuaalsetel teemadel ja seisukohavõtte, innustades noori kaasa mõtlema ja oma arvamust avaldama.

UWP muusikalise lavashow “The Journey” piletid on müügil Piletilevis.

Osta piletid

 

 

Täname projekti partnereid


 

Esitleja

 
Nordic Houses 15
 

Partnerid

 
Advokaadibüroo Sorainen
Eesti Meedia
Toyota
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
Eesti Puitmajaklaster
Digital Solutions Baltic
Euroopa Vabatahtlik Teenistus
Sihtasutus Archimedes
Tallink
 

Toetavad partnerid