Hea Tahte Metsa istutamine

Eesti kõige väärtuslikum loodusvara on puit. 2014. aasta UWP Euroopa vilistlaste kokkutulekul Tallinnas istutasid kõik osavõtjad endast jälje maha jätmiseks ühe männiseemne. Tänaseks on nendest seemnetest sirgunud elujõulised männiistikud, mis on kaks talve oodanud oma kodupinnasesse – Hea Tahte Metsa – naasmist..

Ühel 2016. aasta maikuu päikesepaistelisel hommikul koguneski seltskond aktiivseid metsasõpru (MTÜ Hea Tahte Koda tiim, nende pered, sõbrad ja tuttavad) koos RMKga Hagerile. Algselt tühjale raielangile istutati ühiste jõududega noor ja elujõuline Hea Tahte männimets. Mulda sai pandud 3000 istikut ning vastutasuks tundis kogu meeskond rõõmu ja rahulolu! Pärast talguid söödi meeldivas seltskonnas suppi, vahetati muljeid ja räägiti edasistest plaanidest.

Taoline ettevõtmine oli suurepäraseks motivatsioonisüstiks ning MTÜ Hea Tahte Koda tiim tunneb uhkust ja tänulikkust iga istutaja suhtes. Teame, et ükski heategu ei lähe kunagi raisku. Kutsume teid kõiki üles nägema ja tundma looduse väge. Käige vähemalt korra nädalas metsas ja kosutage hinge!

Meie läheme tuleval kevadel taas metsa istutama ja kutsume teidki meiega liituma – MTÜ Hea Tahte Koda metsaprojekt kestab seni, kuni metsasõpru leidub!

Naerata metsale ja mets naeratab mitmekordselt vastu! 🙂

Täname projekti partnereid: